Praga - Zamek Karlstejn - EMIRtravel

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta wyjazdów
Pielgrzymka do Czech
Brno-Kutna Hora - Praga-Karlstejn-Ołomuniec
                            -Swaty Kopecek

1 dzień - wyjazd z Kątów Opolskich o godz. 06.00, przejazd w kierunku BRNA.  Zwiedzanie miasta - zobaczymy m. in. katedrę Św. Ap. Piotra i Pawła, kościół Św. Jakuba, rynek. Obiadokolacja w hotelu w Brnie. Po obiadokolacji wieczorne zwiedzanie zamku w Brnie. Nocleg.

2 dzień – Śniadanie. Przejazd do KUTNEJ HORY – zwiedzanie miasta wpisanego na listę dziedzictwa światowego UNESCO. Przejazd do  PRAGI - Hradcany ( m.in. katedra św. Wita , groby św. Wacława i św. Jana Nepomucena, witraże autorstwa Alfonsa Muchy, mozaika Sąd Ostateczny), kościół św. Jerzego, Złota Uliczka. Obiadokolacja i nocleg w Pradze.

3 dzień – śniadanie. Przejazd w kierunku ZAMKU KARLSTEJN. Po południu dalsze zwiedzanie PRAGI - rynek, Ratusz Staromiejski z zegarem astronomicznym Orloj, kościół NMP przed Tynem (Tynsky Chram), Most Karola. Przejazd na obiadokolację do hotelu w Pradze. Po obiadokolacji wieczorne zwiedzanie stolicy Czech.

4 dzień śniadanie Przejazd do OŁOMUŃCA – zobaczymy m.in. katedra św. Wacława, górny i dolny rynek, kolumna Trójcy Św., kościół Św. Maurycego                                  z uznawanymi za największe w Europie organami, kaplica Św. Jana Sarkandra (wybudowana w miejscu dawnego więzienia, gdzie przetrzymywany i torturowany był Święty) SVATY KOPECEK z Bazyliką Nawiedzenia NMP. Przejazd w kier. Polski, ok. godz. 20.oo – powrót na miejsce zbiórki

Cena: 790,- pln. – przy 40 os. płatnych,
          890,- pln. – przy 30 os. płatnych.


Świadczenia:

- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, napoje – kawa, herbata za zł.)
- 3 noclegi w hotelu – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
- 3 śniadania, 3 obiadokolacje
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NW i KL
Na  bilety wstępu do odwiedzanych obiektów, parkingi, przewodników należy przeznaczyć ok. 50 euro. (kwota 50 euro jest integralną częścią ceny i nie podlega rozliczeniu)


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego