Fatima - EMIRtravel

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta wyjazdów
PIELGRZYMKA FATIMA
31.09 - 05.10.2019
1 Dzień. Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Lizbony. Nocleg                             i obiadokolacja w hotelu w Lizbonie.
2 Dzień. Śniadanie. Zwiedzanie LIZBONY. Dzielnica Belem – Klasztor i kościół Hieronimitów (z zewnątrz), Pomnik Odkrywców, dzielnica Alfama i kościół św. Antoniego. Czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Fatimy.
3 Dzień. FATIMA – całodzienny pobyt w miejscu objawień Matki Boskiej (Bazylika, Droga Krzyżowa, Ajustrel – domy rodzinne pastuszków) nocne czuwanie w Fatimie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Fatimie.
4 Dzień. Śniadanie. Przejazd do TOMAR. Nawiedzimy m.in. klasztor                      Templariuszy i Zakonu Chrystusowego (Convento de Cristo). Po południu czas wolny na modlitwę i skupienie w Fatimie. Obiadokolacja na miejscu.
5 dzień. Śniadanie. Następnie przejazd do miejscowości BATALHA – gdzie znajduje się opactwo - klasztor Matki Boskiej Zwycięskiej.  ALCOBACA – opactwo cystersów z największym w Portugalii kościołem – Mosteiro de Santa Maria de Alcobaca. Powrót do Fatimy na obiadokolację i nocleg.
6 dzień. Śniadanie. Przejazd do Lizbony. W godzinach popołudniowych odlot do warszawy

Cena 460 euro obejmuje:
- transport busem na terenie Portugalii
- 5  noclegów  w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)                                                                                                   - 5 śniadań - 5 obiadokolacji                                                                                                                              - opiekę pilota
- ubezpieczenie KL i NNW
- opłatę na TFG

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego